Pracownik produkcji
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Opis Klienta:

Nasz Klient to pierwsza i największa firma ze strefy ekonomicznej na lubelskim Felinie. Swoją fabrykę otworzyła tam w 2002 r. Firmę cechuje innowacyjność, dbałość o jakość oraz wysoka kultura pracy. To miejsce, w którym liczy się każdy pracownik i jego wkład w rozwój firmy. Jeśli cenisz sobie stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju oraz pracę w zespole, to ta oferta jest dla Ciebie!

Opis Stanowiska:

Poszukujemy Pracowników produkcji.Praca skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Wykonywanie czynności produkcyjnychprzy obróbce profilipod dalszy proces produkcji
  • Szlifowanie i oklejanie końcowych produktów
  • Praca z użyciem narzędzi warsztatowych – wkrętarka, wiertarka
  • Bieżąca kontrola jakościowa
  • Przenoszenie i pakowanie gotowych detali do koszy technologicznych i transportowych
Wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami to:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub pracy fizycznej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi: wiertarka, wkrętarka
  • Dyspozycja do pracy w systemie zmianowym (8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku)
  • Kompetencje miękkie –dokładność, sumienność, precyzja, odpowiedzialność, zaangażowanie i uczciwość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość technik lakierniczych i podstaw rysunku technicznego
Oferta, jaką przygotował dla kandydatów nasz klient, to:
  • Podstawa 4800 zł brutto + premia (regulaminowa i frekwencyjna) w wysokości 800 zł brutto =5600 zł brutto na start!
  • Po 3 miesiącach podwyżka o 200 zł. Stawka w tym okresie z premiami wynosi5800 zł brutto
  • Osoby pracujące na nocnej zmianie otrzymują dodatkowo dodatek nocny w wysokości ok.150 - 200 zł
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie wdrożeniowym!
  • Szkolenia oraz możliwość awansu w ramach firmy
  • Oferujemywiele korzyści, w tym opiekę medyczną, kartę sportowąMultiSport oraz ubezpieczenie na życie
  • Liczne imprezy integracyjne, konkursy, owoce dla pracowników oraz inicjatywy dla ich dzieci!

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą na lakierni i chcesz dołączyć do zespołu naszego klienta, prześlij swoje CV. Zapewniamy, że każda aplikacja zostanie dokładnie przeanalizowana. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228