Pracownik produkcji ( dział Obieralnia)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Miejsce pracy: Dawidy (Raszyn)

Oferujemy:

  • dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 29,00-30,00 zł brutto.

Czas pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty),
  • gotowość do pracy zmianowej – trzy zmiany (8-godzinne) lub (dwie zmiany 12-godzinne),

Obowiązki:

  •  mycie, przygotowywanie, czyszczenie warzyw, rozpakowywanie surowca ( praca dla kobiet),
  • rozpakowywanie surowca, przepychanie ręcznymi wózkami pomiędzy strefami produkcyjnymi, pomoc w obieraniu, myciu, czyszczeniu warzyw ( praca dla mężczyzn),
  • obsługa ocieraczki lub obieraczki,
  •  ważenie surowca,
  • zapisywanie danych na formularzach produkcyjnych,

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?WYŚLIJ SMS O TREŚCI - DAWIDY oraz IMIĘ NA NUMER

 731 737 888,  ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A

ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)

02-791 Warszawa

godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • podstawowa znajomość języka  polskiego,
  • aktualna książeczka lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228