Pracownik Produkcji
  • Kawle
pomorskie, Kawle, pomorskie, Polska
Mielewczyk Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Jako firma Mielewczyk działamy w branży przetwórstwa mięsnego już 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staliśmy się wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Jako pracodawca stawiamy na długo trwałe, oparte na zaufaniu relacje z Naszymi pracownikami, bo to oni są sercem firmy. Jeśli poszukujesz pewnego i stabilnego zatrudnienia dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki

  • doczyszczaniem fileta przy użyciu noża,
  • przygotowywaniem mięsa do dalszej obróbki (usuwanie kości i chrząstek, ściąganie skóry, skrajanie tłuszczu itp.),
  • pracą na linii produkcyjnej,
  • kontrolą jakościową produktu na linii produkcyjnej,
  • kontrolą wagi produktu,
  • pakowaniem i doważaniem produktów.

Wymagania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie – stawka 5 000 zł brutto na początek, możliwość otrzymania podwyżki oraz premii, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę blisko Twojego miejsca zamieszkania- pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze przeznaczone na dojazd do miejsca pracy
  • Elastyczne godziny pracy w systemie dwuzmianowym - dzięki czemu lepiej połączysz życie prywatne z zawodowym
  • Codzienne domowe obiady – zapewniamy naszym pracownikom codzienny ciepły posiłek
  • Inne benefity - zniżki na produkty firmowe, dodatkowe ubezpieczenie na życie, imprezy firmowe,

  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczą chęci do pracy i nauki oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik biurowy pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246