Pracownik produkcji
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Zadania:

  • Montaż elementów – realizacja zleceń
  • Obsługa maszyn i narzędzi pomiarowych
  • Weryfikacja zamówień widniejących w systemie
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Praca m.in. przy tworzywach sztucznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Sumienność, skrupulatność
  • Precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną perspektywą rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy po okresie próbnym
  • Stabilna praca w firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników
  • Premia roczna i świąteczna
  • Praca w nowo otwartym zakładzie produkcyjnym przy nowoczesnych maszynach
  • Komfortowe i nieuciążliwe warunki pracy
  • Praca na 2 zmiany – docelowo zostaną wprowadzone 3 zmiany
  • Praca od poniedziałku do piątku –wolne weekendy!
  • Przyjazna atmosfera pracy w firmie dbającej o satysfakcję swoich pracowników
  • Do dyspozycji kawa, herbata, woda –bez ograniczeń!
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Umowy, paski wynagrodzeń przesyłane na maila –wszystko za jednym kliknięciem, gdziekolwiek jesteś!
  • Aplikacja Manpower– wszystko na temat Twojego zatrudnienia w Twoim telefonie!
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programuManpowerGroup Premiumw sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714