Pracownik produkcji
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, Śląskie, Polska
Abalone Poland Sp. z o.o.
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Chcesz podjąć nową pracę u naszego klienta?
Mamy ofertę przy produkcji brykietów, obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Twoje przyszłe obowiązki to:
montaż elektrod tlenowych, przesiewanie, gwintowanie, wstępna kontrola jakości, pakowa i konfekcjonowanie produktów.
Wartości, którymi kieruje się nasz klient to zaangażowanie, szacunek, współpraca oraz ciągły rozwój.
Oczekujemy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Podstawowa umiejętność obsługi maszyn i urządzeń
- Motywacja do pracy
- Chęć nawiązania długofalowej współpracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Gotowość do pracy zmianowej
- Chęć nauki
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Zapewniamy wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4242 zł brutto
- Premię uznaniową wypłacaną po 3 miesiącach pracy za efektywność, zaangażowanie oraz frekwencje
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym
- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- Możliwość dołączenia do stałej ekipy pracodawcy
- Wdrożenie stanowiskowe
- Możliwość szkoleń i rozwoju
KRAZ nr 24376

  • Praca Mikołów
  • Pracownik produkcji Mikołów
  • Pracownik biurowy Mikołów
  • Pracownik fizyczny Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228