Pracownik produkcji
  • Żory
pracownik produkcji
Żory, Żory, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

A może wręcz przeciwnie - nie masz doświadczenia ale chcesz spróbować swoich sił w nowym zawodzie?

Miejsce pracy: Żory

Aplikuj, a my przedstawimy ofertę telefonicznie!

Oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy)
  • wynagrodzenie miesięczne: ok. 5000 zł brutto*
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • pakiet benefitów Randstad Plus w atrakcyjnych cenach (karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, tańsze bilety do kina, zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach, kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

stawka zasadnicza z uwzględnieniem premii

Zadania

  • manualne prace montażowe
  • obsługa maszyn
  • kontrola i selekcja jakości wytwarzanych komponentów
  • dbanie o zachowanie wysokiej jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy

  • Praca Żory
  • Pracownik produkcji Żory
  • Pracownik fizyczny Żory
  • Pracownik biurowy Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567