Operator Produkcji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
GiGroup
23. 5. 2024

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operatora maszyn / Operatora produkcji
Telefon: 781 300 390
Zakres obowiązków:
-Obsługa maszyn produkcyjnych
-Przygotowanie maszyn do pracy (ustawianie parametrów oraz przezbrajanie)
-Kontrola jakości wytworzonego produktu
-Bieżące regulacje mające na celu poprawienie wydajności jak i jakości pracy maszyny
-Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym oraz higienicznym
Wymagania:
-Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy
-Dyspozycyjność i chęć rozwijania swoich umiejętności
-Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Oferujemy:
-Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia
-Ubezpieczenie na życie
-Prywatną opiekę medyczną
-Świadczenia socjalne (Multisport, wczasy pod gruszą, bony na święta)

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509