Pracownik produkcji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: do 6000 brutto/m-c

Szukasz dobrej pracy od zaraz? Już ją dla Ciebie znaleźliśmy!

Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie! Praca w firmie z branży FMCG przy produkcji majonezów ,

musztard, sosów.

Lokalizacja: Warszawa, Praga Północ.

ZAAPLIKUJ przez formularz., ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI PRACA, na numer ukryty pod

przyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o

szczegółach.

Oczekujemy

  • aktualnej książeczki sanepid
  • zdolności manualnych
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • znajomości języka polskiego (min. A2 )

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie nawet 6000 brutto/m-c
  • premię 700 zł brutto, dodatek za godziny nocne
  • umowę o pracę tymczasową (opłacony ZUS, urlop, świadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Zadania

  • odbieranie z końca linii produkcyjnej opakowań jednostkowych i układanie ich w opakowania zbiorcze (tacki, kartony)
  • załadunek gotowych produktów na palety
  • pomoc przy obsłudze linii (odstawianie palet, oklejanie etykietą, przyjmowanie do systemu, drukowanie etykiet – po wcześniejszym przeszkoleniu)

  • Praca Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228