Operator Produkcji - bez doświadczenia
  • Wieliczka, wielicki, małopolskie
Wieliczka
Grh Polska
20. 4. 2024

Zatrudnimy osoby zmotywowane do podjęcia pracy. Nie wymagamy doświadczenia, wiemy, że jesteśmy w stanie wdrożyć w obowiązki każdego kto chce się wszystkiego nauczyć ????

Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia to zaaplikuj już dziś na stanowisko:

Operator Produkcji

Lokalizacja: Ochmanów

System pracy: trzyzmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i montaż elementów składowych okna

• Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

• Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł brutto

• Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł na 3 zmiany

• Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiążę się z wyższym wynagrodzeniem

• 3 miesięczny okres wdrożenia

Wymagamy:

• Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

• Dobrej sprawności fizycznej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV.

  • Praca Wieliczka
  • Operator Wieliczki
  • Operator Wieliczka
  • Pracownik produkcji Wieliczki
  • Pracownik produkcji Wieliczka
  • Operator maszyn Wieliczki
  • Operator maszyn Wieliczka
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190