Pracownik produkcji
  • Gliwice
pracownik produkcji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Poszukujesz pracy na produkcji? Możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym, a dojazd na strefę ekonomiczną w Gliwicach nie stanowi dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie lub wyślij sms o treści "produkcja automotive", a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty firmy z branży automotive!

Oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, szczególnie w branży automotive

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na czas określony- umowa z pełnym oskładkowaniem, docelowe zatrudnienie na stałe
  • stawkę godzinową 27zł/h brutto, po trzech miesiącach podwyżka do 28zł/h brutto (przy pozytywnej ocenie przełożonego) + premia stała 4-6zł doliczana do każdej godziny (łączna stawka na start 31-33zł/h, ok 5208-5544zł brutto w skali miesiąca, po trzech miesiącach 32-34zł/h, ok 5376-5712zł brutto w skali miesiąca)
  • Bogaty pakiet dodatków i dofinansowań: dofinansowanie do posiłków na kantynie: 8,5zł/przepracowany dzień, dofinansowanie do dojazdu: 6zł/przepracowany dzień,dodatek adaptacyjny: 5zł/przepracowany dzień (łącznie ok 220zł/mies)
  • godziny nocne kodeksowo 20% więcej płatne
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14-22) od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • szybki proces rekrutacji- praca od zaraz
  • możliwość skorzystania z pakietu Randstad Plus- m.in. karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej
  • pracę na terenie strefy ekonomicznej- niedaleko przystanku Brzezinka Nobla (możliwy dojazd autobusem linii 699)

Zadania

Praca związana z produkcją elementów karoserii i podwozia:

  • wkładanie detali do maszyny
  • obsługa zgrzewarek
  • kontrola jakości wyrobu gotowego
  • współpraca z pozostałymi działami

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246