Pracownik produkcji
  • Łódź
pracownik produkcji
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Szukasz prostej i lekkiej pracy na produkcji? Od zaraz? Świetnie się składa, bo mamy ją dla Ciebie!

Praca w systemie IV-brygadowym.

lokalizacja:Łódź – Górna– bardzo dobry dojazd komunikacją miejską:

  • autobusy 56, 70, 75A, 75B i 93
  • tramwaje w pobliżu 10 minut linia 3, 19, 11)

Oczekujemy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prostą, lekką pracę– nie musisz mieć doświadczenia
  • wynagrodzenieod 4500 zł brutto podstawy plus premie
  • premię frekwencyjna300 zł brutto
  • dodatek do pracy w systemie 4 brygadowym250 zł brutto
  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową(urlopy, składki ZUS, chorobowe – jak w zwykłej umowie o prace)
  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy

Zadania

  • obsługa wkrętarki - montaż
  • obsługa linii lakierniczej - tylko zawieszanie niewielkich i lekkich elementów relingów na haki

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179