Pracownik produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
16. 4. 2024

Dla jednego z najlepszych pracodawców w regionie i wiodącego producenta w branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów do produkcji w dziale wykończeniowym, nastawionym na długoterminową współpracę.

Firma zapewnia pracownikom możliwość dojazdu do pracy autobusami pracowniczymi kursującymi na terenie miejscowości: Łask, Pabianice , Piotrków Trybunalski. Autobusy kursują 7 dni w tygodniu w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym.

Zakres obowiązków:

  • praca w dziale wykończeniowym
  • cięcie, formowanie, czyszczenie
  • kontrola jakości
  • układanie w stosy na obrabiarkach

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia w produkcji, ale jeśli je masz, będzie to dodatkowy  atut
  • oczekujemy gotowości do długotrwałej współpracy i pracy w systemie zmianowym
  • oczekujemy dobrej sprawności fizycznej - praca wymaga wysiłku fizycznego ( praca idealna dla panów)

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne wynagrodzenie
  • 4300 zł brutto miesięcznie
  •  premia za wyniki i obecność (do 330 zł brutto)

    - nagroda Grupowa (do 200 zł brutto)

    - premia za pracę w systemie 4-zmianowym (800 zł brutto)

    - premia za polecenie pracownika (800 zł brutto)

    - 20% dopłaty za pracę w nocy

    - 50% dopłaty za dodatkowe godziny w dni powszednie

    - 100% dopłaty za wyjazd w sobotę

    - 200% dopłaty za wyjście w niedziele i święta
  • pracę na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia Nr 5612

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659