Pracownik produkcji
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
24. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • produkcja taśm transportowych i pasów napędowych.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 3zmianowym,
  • sumienność oraz odpowiedzialność.
  • doświadczenie w innych pracach produkcyjnych.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • system benefitów pracowniczych,
  • możliwość odbycia kursów zawodowych pod kątem operatora wózka widłowego i/lub obsługi suwnicy
  • pracę od poniedziałku do piątku, z możliwymi nadgodzinami,
  • możliwość awansowania w strukturach firmy,
  • szkolenie stanowiskowe, wsparcie koordynatora, przełożonych i współpracowników na każdym etapie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • do 400 zł brutto za polecenie pracownika do pracy w SGP APT !

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714