Rekruter
  • Holandia
Rekruter
Holandia, Waalwijk, 0, Holandia
T&S Flexwerk
17. 5. 2024

Czy szukasz zróżnicowanej pracy, gdzie żaden dzień nie jest taki sam? Czy lubisz pracować z ludźmi? Świetnie sprawdzasz się w pracach biurowych i cechuje cię wielozadaniowość? Rozpocznij pracę jako rekruter lub koordynator w T&S Flexwerk!

O firmie:

Jesteśmy agencją zatrudnienia świadczącą usługi na najwyższym poziomie na terenie Noord-Brabant. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pracę setkom pracowników tymczasowych, a także zapewniamy transport i zakwaterowanie tym, którzy tego potrzebują.

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie przeglądanie, ocenianie i kontaktowanie się z kandydatami, zarządzanie ofertami pracy oraz całym procesem rekrutacji.

Czego oczekujemy:

  • Profesjonalna znajomość języków angielskiego, polskiego i hiszpańskiego (co najmniej dwóch z nich)
  • Prawo jazdy
  • Poprzednie doświadczenie nie jest wymagane, ale jest mile widziane
  • Elastyczne podejście do pracy w zmieniającym się środowisku
  • Pozytywne podejście i koleżeńska postawa

Oferujemy:

  • Początkowa pensja od €2350 do 2600 € miesięcznie z możliwością podwyżki po 6 miesiącach

  • 25 dni urlopu, dodatek wakacyjny w wysokości 8%

  • Laptop, telefon

  • Perspektywę stałego kontraktu

  • Możliwość rozwoju osobistego i dużą swobodę

  • Przyjemną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą

  • 116 156
    19 236