Pracownik produkcji
  • Wąbrzeźno
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie, Polska
FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia
6. 3. 2024

Firma zajmująca się produkcją w branży technologicznej poszukuje osób na stanowisko Operatora Produkcji. Obszar działania firmy obejmuje produkcję urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, monitorów, telewizorów oraz innych nowinek w tym sektorze. Nie czekaj i aplikuj pod podanym linkiem lub zadzwoń by dowiedzieć się więcej.
Oferujemy :
Możliwość korzystania z firmowych dojazdów
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Praca z nowoczesnymi maszynami
praca w systemie 2 zmianowym
stabilne zarobki
Wymagania:
Motywacja i chęć do zdobywania nowych kwalifikacji
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
Dokładność wykonywanych zadań
Sumienność i zaangażowanie
Zakres obowiązków:
Montowanie elementów TV
Ręczne przekładanie komponentów
Inspekcja wizualna produktu
Transportowanie elementów za pomocą wózków ręcznych
Zainteresowany? Dzwoń i umów się na spotkanie!
Twoi znajomi szukają pracy? Przekaż im informacje i pracujcie razem:)

  • Praca Wąbrzeźno
  • Pracownik produkcji Wąbrzeźno
  • Pracownik biurowy Wąbrzeźno
  • Pracownik fizyczny Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075