Pracownik produkcji
  • Wąbrzeźno
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Chciałbyś pracować na produkcji na 1 zmianę?

Posiadasz już pierwsze doświadczenie lub jesteś silnie zmotywowany do pracy?

Ta praca w Wąbrzeźnie może być Twoja!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności, motywacji oraz chęci do pracy na produkcji
  • dostępność, najlepiej od zaraz
  • umiejętności wykonywania prostych działań matematycznych w pamięci

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę na produkcji na 1 zmianę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy składki)
  • Wynagrodzenie miesięczne + miesięczne premie
  • Pakiet płatnych benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Perspektywę długofalowej współpracy

Zadania

  • Mierzenie właściwej długości tulei plastikowych
  • Cięcie materiału z wykorzystaniem maszyny
  • Bieżące reagowanie na potrzeby produkcyjne

  • Praca Wąbrzeźno
  • Pracownik produkcji Wąbrzeźno
  • Pracownik biurowy Wąbrzeźno
  • Pracownik fizyczny Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782