Pracownik produkcji
  • Sochaczew
pracownik produkcji
Sochaczew, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Chcesz pracować w firmie o światowej renomie? Lubisz prace zespołowe? Chcesz zacząć OD ZARAZ pracę przy prostych czynnościach produkcyjnych? Dołącz do Nas!

Aplikuj lub wyślij SMS o treści OD ZARAZna numer 607405803 - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Oczekujemy

  • badań sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia)
  • stawkę godzinową 31,32 zł brutto/h plus dodatek nocny (5,80 zł brutto/h)
  • bezpłatny transport z wielu lokalizacji (Sochaczew, Płock, Sanniki, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Słubice, Iłów i inne)
  • pracę w systemie 3 zmianowym (4-brygadowym)
  • szybki proces rekrutacji!

Zadania

  • proste prace produkcyjne
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń w rejonach produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych
  • bieżąca kontrola jakości produktu podczas pakowania
  • dbanie o stanowisko pracy
  • paletyzacja

  • Praca Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293