Pracownik działu produkcji
  • Sochaczew
pracownik działu produkcji
Sochaczew, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Poszukujesz pracy, która da Ci poczucie bezpieczeństwa? Dla naszego klienta wytwarzającego najlepsze smakołyki na świecie poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku pracownik produkcji. Jesteś chętny/a? Zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" pod nr 607405803
Miejsce pracy: Kożuszki Parcel k. Sochaczewa
OFERUJEMY:
* atrakcyjne wynagrodzenie -29,00 zł brutto/h + stały dodatek 8% + dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych.
* umowę o pracę tymczasową (pełne składki, płatne urlopy)
* bezpłatny transport z Sochaczewa, Płocka, Gąbina, Wyszogrodu, Bodzanowa, Sannik, Słubic, Chodakowa, Giżyc, Małej Wsi, Brzezi
* praca w systemie 3 zmianowym (4 brygady)
* docelowe zatrudnienie bezpośrednio u klienta
* zniżki na obiady (nawet 70%)
* możliwość korzystania ze sklepiku firmowego
ZADANIA:
* praca na linii produkcyjnej
* pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
* układanie kartonów na paletach
* dostarczanie produktu do pakowania na linię
OCZEKUJEMY:
* badań sanepidu lub chęci ich wyrobienia
* gotowości do podjęcia pracy zmianowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315