Pracownik produkcji
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla naszego klienta z branży metalowej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika produkcji! Wszystkiego Cię nauczymy, pod waunkiem, że bedziesz chciał!

Jeśli jesteś zainteresowany,aplikuj na ofertę,a oddzwonię do Ciebie iporozmawiamy o szczegółach oferty!

Miejsce pracy: Ruda Ślaska

Oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie2 zmian,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy oraz do obsługi suwnic.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4600 zł brutto
  • premie do1000 zł brutto!
  • 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • umowę o pracę tymczasową (pełny etat) z pełnym oskładkowaniem,
  • możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • pełne przeszkolenie,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie pracownicze.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • czynności manualne z wykorzystaniem elektronarzędzi, np. kątówki, wkrętarki
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów.

  • Praca Bytom
  • Pracownik produkcji Bytom Odrzański
  • Pracownik produkcji Bytom
  • Pracownik ochrony Bytom
  • Pracownik socjalny Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom Odrzański
  • Pracownik kolei Bytom
  • Pracownik umysłowy Bytom
  • Pracownik biurowy Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom
  • Pracownik fizyczny Bytom Odrzański
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293