Pracownik produkcji
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
Bell Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma Bell Polska Sp. z o.o.

należąca do szwajcarskiej grupy Bell Food Group,

która jest jedną z największych firm zajmujących się przetwórstwem mięsnym w Europie

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń do obróbki wyrobów wędliniarskich
  • obsługa maszyn służących do porcjowania kiełbas, szynek
  • kontrola nad nadziewaniem
  • weryfikacja gotowych wyrobów pod względem ilościowym i jakościowym
  • pozostałe prace związane z produkcją wędlin

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • bony i paczki świąteczne
  • przyuczenia na stanowiska: wędzarz, masarz, operator maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • Praca Niepołomice
  • Pracownik produkcji Niepołomice
  • Pracownik fizyczny Niepołomice
  • Pracownik biurowy Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659