Pracownik produkcji
  • Szczecin
pracownik produkcji
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia? A praca stojąca nie stanowi dla Ciebie problemu? Zgłoś się do

nas! Mamy dla Ciebie pracę w angielskiej firmie BBF, będącej producentem ciast i ciastek dla

dużych i znanych sieci handlowych.

Oczekujemy

  • posiadania „książeczki sanepidowskiej” – nie masz książeczki? pomożemy Ci ją wyrobić!
  • Twojej dostępności w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
  • gotowości do związania się z pracodawcą na dłużej,
  • otwartości do nabywania nowych umiejętności,
  • zaangażowania w pracę zespołową,
  • jeżeli pracowałeś na produkcji, będzie to dodatkowym atutem!

    Aplikuj do nas za pomocą formularza, a my zadzwonimy żeby umówić się na spotkanie. Podczas

    prezentacji i filmu dowiesz się, jak będzie wyglądała Twoja praca.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Twoje zatrudnienie będzie stabilne - start współpracy na umowie o pracę tymczasową,

    następnie możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio do BBF – możliwość awansu na

    stanowisko liderskie!
  • wynagrodzenie na start do 5 000 zł brutto, w tym wysoki 30% dodatek za pracę w nocy

Zadania

Twoja praca będzie pracą zespołową przy taśmie produkcyjnej. Będziesz formować, dekorować

oraz pakować ciasta i ciastka. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy. Możesz liczyć na wsparcie liderów i szkolenia wdrażające Cię do wykonywania pracy.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293