Elektromonter / monter - pracownik produkcji
  • Szczecin
elektromonter / monter - pracownik produkcji
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Firma z lokalizacją w Szczecinie otworzyła rekrutację dla: elektromonterów - monterów pracowników produkcji.

Produkujemy i serwisujemy tablice rozdzielcze i systemy automatyki dla klientów na całym świecie i w wielu branżach.

Jeżeli chciałbyś pracować w firmie, w której nie ma monotonii to aplikuj do naszego Zespołu!

Zatrudnimy Panią i Pana

Poznajmy się!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 4500 - 6500 zł/brutto
  • praca w systemie jednej zmiany od poniedziałku do piątku, 6:00/7:30 do 14:00/15:30
  • wolne weekendy
  • łatwy dojazd do firmy komunikacja miejska: tramwaj, autobus
  • możliwość rozwoju
  • praca na hali produkcyjnej
  • dobre warunki socjalne

Zadania

  • montaż szaf sterowniczych według dokumentacji
  • produkcja tablic rozdzielczych
  • czytanie schematów elektrycznych
  • praca z elektronarzędziami
  • dokładność w wykonywaniu działań

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Monter Szczecin
  • Elektromonter Szczecin
  • Elektromonter pomiarów Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190