Pracownik Produkcji
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
JOBME S.A.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja i odnawianie palet.
  • Kontrola jakości.

WYMAGANIA:
  • Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego.

    Zapewniamy szkolenie.

  • Dla cudzoziemców, którzy potrzebują dokumentów do legalizacji pobytu, przygotowujemy pakiet dokumentów do zezwolenia na pobyt.
  • Nie jest wymagane CV - wystarczą Twoje dane kontaktowe!

OFERUJEMY:
  • Pracę w pełnym wymiarze: 12h dziennie.

    6:00-18:00

  • Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku (opcjonalnie również w weekendy).

  • Wynagrodzenie: 27,70 zł brutto / h

    Dla studentów do 26 roku życia: 27,70 zł netto.

    Zarobki miesięczne ok. 5500 zł netto.

  • Zapewniamy zakwaterowanie, koszt wynajmu to 400 zł, pobierane z wypłaty. Jeśli sam sobie organizujesz mieszkanie, dostajesz dopłatę 300 zł do zakwaterowania.
  • Badania lekarskie na koszt pracodawcy.

  • Darmowa odzież robocza.

  • Zapewnione szkolenie.

Jeśli masz pytania, to skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 796 888 052.

Dołącz do Grupy Jobme S.A. i rozpocznij swoją karierę w stabilnej i rozwijającej się firmie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Skierniewice
  • Pracownik produkcji Skierniewice
  • Pracownik fizyczny Skierniewice
  • Pracownik biurowy Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570