Pracownik produkcji | praca od zaraz | Iłża |
  • Iłża
Iłża, Iłża, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla producenta urządzeń sanitarnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Iłża

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z normą,
  • Przestrzeganie procesów technologicznych

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie 4300 zł brutto + do 10% premii
  • Odzież roboczą
  • Wsparcie Kierownika w okresie wdrożenia
  • Parking dla pracowników

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Iłża
  • Pracownik produkcji Iłża
  • Pracownik fizyczny Iłża
  • Pracownik biurowy Iłża
  • Iłża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322