Konserwator | Praca od zaraz | złota rączka | Iłża |
  • Iłża
Iłża, Iłża, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla producenta urządzeń sanitarnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Iłża

Zadania:

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń i maszyn
  • Konserwacja maszyn i urządzeń oraz obiektów
  • Konserwacja urządzeń elektroenergetycznych
  • Nadzór nad działaniem instalacji wyciągowych i odpylających oraz centralnego ogrzewania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4- brygadowym
  • Wykształcenie w obszarze technicznym
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie do świąt i wypoczynku
  • Wynagrodzenie 5200 zł brutto + do 10% premii
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy
  • Parking dla pracowników

  • Praca Iłża
  • Konserwator Iłża
  • Iłża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    101 738
    13 394