Pracownik produkcji do 6500 zł br /dojazd/ stołówka
  • Krotoszyn
pracownik produkcji do 6500 zł br /dojazd/ stołówka
Krotoszyn, Krotoszyn, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Możemy dowozić Ciebie do pracy na nowoczesnej produkcji Mahle. Szukamy osób z doświadczeniem produkcyjnym, bądź dużą chęcią zdobycia takiego.

Daj się zaprosić na rozmowę, a pokażemy Ci dlaczego warto zostać z nami. Aplikuj teraz przez formularz poniżej.

Lokalizacja: Krotoszyn

Oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej
  • gotowości do pracy zmianowej
  • odpowiedzialności i staranności.

Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj teraz lub wyślij sms o treści PRACA a my oddzwonimy.

Agencja Zatrudnienia - rekord nr 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (wszystkie składki zapewnione)
  • wynagrodzenie: stawka początkowa to 4186 brutto/miesiąc + inne dodatki. Twoje wynagrodzenie może wzrastać i po 9 miesiącach możesz zarobić do 6500 zł brutto miesięcznie!
  • premia - 150 zł brutto za cały miesiąc w przypadku 100% frekwencji
  • 3 zmiany po 8 godzin (od poniedziałku do piątku) lub praca w systemie 4-brygadowym - zależy od działu, do którego zostaniesz przydzielony.

Transport: z Odolanów, Milicz, Jarocin, Kobylin, Kalisz, Rawicz, Pleszew i wiele innych (dopłata od pracownika 40 zł miesięcznie)

dodatki:

  • na miejscu jest stołówka z pysznymi obiadami, które można kupić w atrakcyjnej cenie.
  • wydajemy ubrania robocze.

ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny, płatne zwolnienia lekarskie i urlopy.

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ustawienia maszyny produkcyjnej
  • kontrola jakości produkowanych części
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Praca Krotoszyn
  • Pracownik produkcji Krotoszyn
  • Pracownik biurowy Krotoszyn
  • Pracownik fizyczny Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075