PRACOWNIK BUDOWLANY
  • Krotoszyn
Koźmin Wielkopolski, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
TAL-BUD Krzysztof Talkowski
23. 3. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B, j. polski komunikatywny
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Praca Krotoszyn lub Poznań
wyjazd do pracy z Krotoszyna, codzienny zjazd
umowa na okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy
oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy

Inne wymagania
mile widziane doświadczenie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Koźmin Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Koźmin Wielkopolski
  • Koźmin Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075