PRACOWNIK PORZĄDKOWY - SPRZĄTANIE TERMINALA (7-19/19-7) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Żwirki i Wigury 1, 02-143 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
"ACS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
od 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)

bieżące dbanie o czystość w lokalach usługowych tj. m.in: odkurzanie, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, serwis toalet.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe; Umiejętność dbania o czystość. Mile widziane doświadczenie w obszarze usług porządkowych (nie jest to warunek konieczny). Biegła znajomość języka polskiego.
Przed zatrudnieniem - z uwagi na wytyczne Instrukcji Przepustowej Lotniska im. F. Chopina - konieczność przestawienia informacji z rejestrów karnych we wszystkich Państwach pobytu z ostatnich 5 lat.
Zakres obowiązków: bieżące dbanie o czystość w lokalach usługowych tj. m.in: odkurzanie, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, serwis toalet.
Praca w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po 1-3 miesiącach pracy.
[Kontakt: tel.: 727 650 237 w godz. 8.00-14.00)

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190