PORZĄDKOWY/PAKOWACZ K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Krasinskiego 54/56, 01-755 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
NAPRZÓD CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Pakowanie posiłków według diet

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie: podstawowe lub techniczne/ zawodowe;
- doświadczenie zawodowe: 6 miesięcy;
- mile widziana Książeczka Sanepidowska;
- znajomośc języka polskiego na poziomie B2;
Zakres obowiązków:
- pakowanie posiłków według diet;
[Zgłoszenia: julia.karkowska@rekeep.pl oraz TEL: 693467879

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pakowacz Wysokie Mazowieckie
  • Pakowacz mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864