Pracownik Porządkowy - Przyłęki k/ Bydgoszczy
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Zatrudnimy: Pracowników porządkowych -Przyłęki koło Bydgoszczy

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny.

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli tylko praca fizyczna nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Oferujemy:

-         Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym).

-         Szacunek i troskę o pracownika.

-         Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.

-         Pracę w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku.

Dodatkowo, osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

- Coroczne 2000 zł dopłaty do leków.

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN.

Twoje zadania:

Utrzymanie czystości na terenie centrum logistycznego Białe Błota (hala magazynowa, pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, stołówka, pomieszczenia socjalne, toalety, schody i szatnie). Praca również przy użyciu maszyn czyszczących.

Oczekujemy:

-         Chęci do podjęcia pracy na stałe

-         Dokładności i sumienności

-         Kultury osobistej

        Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739. UWAGA! Telefon odbieramy od poniedziałku do niedzieli i ZAWSZE oddzwaniamy na nieodebrane połączenia. Prosimy o niewysyłanie SMS-ów

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik fizyczny Bydgoszcz
  • Pracownik ochrony Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Pracownik socjalny Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik utrzymania ruchu Bydgoszcz
  • Pracownik ds. administracji Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851