Pracownik porządkowy
  • Mszczonów
pracownik porządkowy
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Poszukujemy pracownika: utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych. Godziny pracy: 6-10, 15-20.

Lokalizacja: Mszczonów

Oczekujemy

  • gotowości do pracy od zaraz
  • możliwości samodzielnego dojazdu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na 1/2 etatu
  • pracę w godzinach 6-10, 15-20 (tydzień/tydzień)
  • wynagrodzenie 2200 zł brutto
  • niezbędne wyposażenie względem stanowika pracy
  • pracę w miłej atmosferze
  • dostęp do dobrze zaopatrzonego zaplecza socjalnego (kawa, cherbata)

Zadania

  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych (wszystkie pomieszczenia na terenie jednego obiektu wewnątrz)

  • Praca Mszczonów
  • Pracownik fizyczny Mszczonów
  • Pracownik produkcji Mszczonów
  • Pracownik biurowy Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018