Kwalifikowany pracownik ochrony-Żyrardów
  • Żyrardów
kwalifikowany pracownik ochrony-Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, Mazowieckie, Polska
HR FOR BUSINESS
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujesz pracy !!!
Dołącz do nas a my zagwarantujemy ci pracę na stanowisku:
Kwalifikowany Pracownik ochrony
Główne zadania:
Patrolowanie obiektów obchody
kontrola ruchu osobowo-towarowego
Wymagania:
pozytywne nastawienie
doskonałe zdolności organizacyjne
niekaralność ( warunek konieczny)
wpis na listę pracowników kwalifikowanych
mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie
dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy: praca w systemie 18.00-6.00, umowa zlecenie 21,00 zł netto/h
miłą atmosferę
pełne umundurowanie
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji przez portal .
Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu.

  • Praca Żyrardów
  • Pracownik fizyczny Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Pracownik biurowy Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509