Pracownik pomocniczy produkcji
  • Piotrków trybunalski
pracownik pomocniczy produkcji
Piotrków Trybunalski, Piotrków trybunalski, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Pracownika Produkcji w naszej firmie

na sezon wiosenny!

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć

do naszego zespołu. Sezon wiosenny to czas pełen optymizmu i nowych możliwości, a my chcemy, abyście byli z nami w tym wyjątkowym okresie.

Jeśli masz doświadczenie w pracy na produkcji, to zapraszamy do zapoznania się z dalszymi szczegółami ogłoszenia.

Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą klientów w sezonie wiosennym!

Poznaj nas bliżejwww.randstad.pl/bsh

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • dyspozycyjności do pracy wsoboty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawka godzinowa26 zł/ brutto
  • dodatkowo premia miesięcznado 500 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto)+ dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transportdo pracy
  • pakiet benefitów(karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin(język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużonaprzerwa(30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.

Zadania

  • montaż elementów do urządzeń AGD, np. uszczelki, śrubki, szuflady (również przy użyciu wkrętarki),
  • pakowanie gotowego produktu,
  • obsługa pras.

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Pracownik biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ochrony Piotrków Trybunalski
  • Pracownik socjalny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik kolei Piotrków Trybunalski
  • Pracownik umysłowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik fizyczny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik utrzymania ruchu Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190