Pracownik produkcji - Łatwa praca
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, łódzkie, Polska
Agencja pracy GoWork.pl
27. 4. 2024

Obowiązki

  • obsługa nowoczesnych maszyn linii produkcyjnej
  • nadzór i kontrola parametrów jakościowych produktów
  • przestrzeganie zasad BHP
  • pakowanie, etykietowanie

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14 i 14-22)
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • program szkoleń wdrażających w zakres zadań
  • prywatna opieka medyczna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premii

  • Praca Piotrków Trybunalski
  • Pracownik produkcji Piotrków Trybunalski
  • Pracownik fizyczny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ochrony Piotrków Trybunalski
  • Pracownik socjalny Piotrków Trybunalski
  • Pracownik biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik kolei Piotrków Trybunalski
  • Pracownik umysłowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Piotrków Trybunalski
  • Pracownik utrzymania ruchu Piotrków Trybunalski
  • Pracownik ds. administracji Piotrków Trybunalski
  • Piotrków Trybunalski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570