Pracownik pomocniczy na produkcji
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Motivated Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.
Obecnie dla naszego Klienta , specjalizującego się w branży automotive , poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik pomocniczy na produkcji
Twoje obowiązki :
- Czyszczenie zbiorników gazowych po spawaniu
- Sprawdzanie szczelności zbiorników za pomocą helu
- Ściąganie zbiorników z haków
- Prace manualne przy produkcji zbiorników
Wymagania :
- Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
- Zdolności manualne
- Punktualność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków
Pracodawca oferuje :
- Umowę o pracę tymczasową
- Wynagrodzenie godzinowe - stawka 22,30 brutto/h
- Podwójny dodatek zmianowy do każdej godziny nocnej - ok 9,00 zł brutto
- Comiesięczne premie frekwencyjne do 620 zł brutto
- Jednorazowy bonus na 100% frekwencję - 500 zł brutto
- Bogaty system benefitów ( karta Multisport , prywatna opieka medyczna )

  • Praca Słupsk
  • Pracownik na wysokościach Słupsk
  • Pracownik produkcji Słupsk
  • Pracownik produkcji słupski
  • Pracownik fizyczny Słupsk
  • Pracownik fizyczny słupski
  • Pracownik ochrony Słupsk
  • Pracownik biurowy Słupsk
  • Pracownik kolei Słupsk
  • Pracownik biurowy słupski
  • Pracownik umysłowy Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714