Operator produkcji dział Montaż Końcowy
  • Siemianice
, Siemianice, Dolnośląskie, Polska
JOYNEXT Sp. z o. o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż poszczególnych elementów radia tj. Front panele, napędy CD, obudowy
  • Kontrola wizyjna obsadzanych komponentów
  • Testowanie wyrobu gotowego i pakowanie
  • Przestrzeganie norm jakościowych i wytycznych zgodnych z technologią produkcji

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne
  • Spostrzegawczość
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie zawodowe

OFERUJEMY:
  • Możliwość pełnego wyszkolenia osób bez doświadczenia z dużą motywacją do nauki i rozwoju
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z kierunków: Wołów, Żmigród, Trzebnica i Strupina
  • Możliwość zjedzenia posiłku w kantynie firmowej od 4 zł

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714