Pracownik Ochrony - Ul. Kadłubka, Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
6. 4. 2024

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony

Obiekt: Handlowy

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • ochrona obiektu

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie na obiektach handlowych

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • stabilne zatrudnienie
  • terminowe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 6.0.9.1.9.4.6.9.5.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179