Kwalifikowany pracownik ochrony - Szczecin, Bezrzecze
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
20. 4. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kwalifikowany pracownik ochrony

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • służby 24h

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • elastyczny grafik
  • regularne i terminowe wynagrodzenie
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • bezpłatne pełne umundurowanie

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV lub kontakt telefoniczny - tel. 6.0.9. 1.8.9. 7.2.2.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Technik ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Szczecin
  • Specjalista ds. ochrony danych Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963