Pracownik Ochrony
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
HR for Business Sp. z o.o.
27. 2. 2024

Mamy dla Ciebie stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.
Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.
Miejsce pracy: Kielce
Zakres obowiązków:
- kontrola osób wchodzących na teren chronionego obiektu;
- ochrona obiektu zgodnie z procedurami bezpieczeństwa;
- dbanie o bezpieczeństwo klientów na terenie chronionego obiektu;
- działania porządkowo-informacyjne.
Wymagania:
- niekaralność;
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny;
- pozwolenie na broń;
- odpowiedzialność.
Oferujemy:
- system pracy zmianowy;
- umowę o pracę;
- wypłatę do 10 dnia każdego miesiąca;
- możliwość ubezpieczeń grupowych na życie, NNW;
- możliwość dofinansowań z ZFRON.
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

  • Praca Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Technik ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kielce
  • Specjalista ds. ochrony danych Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714