Kwalifikowany pracownik ochrony.
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
AZ FFM
9. 3. 2024

Poszukiwany pracownik na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: Kielce,
Zakres obowiązków: -Ochrona osób i mienia. -Wykorzystywanie środków przymusu bezpośredniego w przypadku wystąpienia konieczności ubezwłasnowolnienia osób zagrażających bezpieczeństwu innych osób. -Bieżąca kontrola osób przebywających na danym obszarze, -Raportowanie zagrożeń
Wymagania: -Wysoka kultura osobista, -Odpowiedzialność, -Sumienność, -Uczciwość -Gotowość do pracy zmianowej, -Punktualność, -Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. -Status osoby bezrobotnej . -Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony- WARUNEK KONIECZNY!
Oferujemy: -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -Praca zmianowa w równoważnym systemie pracy głównie 24/48 w zależności od lokalizacji i obiektu, -Wsparcie trenera pracy.
*Oferta w ramach programu zatrudnieniowego współfinansowanego ze źródeł Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  • Praca Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Technik ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kielce
  • Specjalista ds. ochrony danych Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659