Pracownik na magazynie - dwie zmiany
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
20. 4. 2024
4 500,00 - 5 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Pracownik magazynu
Zakres obowiązków: -
przyjęcie towaru -
wykładanie towaru -
odpowiednie wykorzystanie przestrzeni magazynowej -
rozmieszczanie towaru na magazynie

Wymagania stanowiska
uczciwość -
dyspozycyjność -
odpowiedzialność -
umiejętność pracy w zespole -
doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę -
stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie -
praca w miłym zespole -
posiłek, kawa, herbata -
praca zmianowa 6:00-14:00 i 14:00-22:00 -
co druga sobota pracująca w godzinach 3:00- 11:00

  • Praca Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Pracownik instytucji kultury Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523