Pracownik montażu - Operator produkcji
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, pomorskie, Polska
SEARCHERS
10. 6. 2024

Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu Pracodawców. Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu Pracowników. Poszukujesz odpowiedniego Pracodawcy? Poszukujesz odpowiedniego Pracownika? Jesteś we właściwym miejscu. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

Bardzo dobra komunikacja w Gdyni autobusem linii Z + wspólne dojazdy do pracy; łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami. Dobre finanse na start + możliwość podwyżki + dofinansowanie dojazdów do i z miejsca pracy, posiłki, wczasy.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy montażu podzespołów w urządzeniach mechanicznych,

  • bieżąca samokontrola jakości.

Oczekiwania:

  • zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14-22 (poniedziałek-piątek),
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z montażem na produkcji lub po prostu obycie w pracy przy produkcji,
  • typowe zdolności manualne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • dofinansowanie: dojazdów do pracy, posiłków, wczasów,
  • wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną trasa Gdynia - Miszewko - Żukowo - autobus linii Z (dokładne godziny pracy dopasowane do rozkładu jazdy) ,
  • dobre finanse w podstawie na start + podwyżki,
  • dodatkowe dni extra płatnego urlopu,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy.

  • Praca Żukowo
  • Pracownik produkcji Żukowo
  • Operator Żukowo
  • Operator maszyn Żukowo
  • Pracownik biurowy Żukowo
  • Pracownik fizyczny Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914