Pracownik małej gastronomii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta Bakery LUCA POLONIA, którego znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości wypieki cukiernicze, poszukujemy:

Pracowników do obsługi małej gastronomii.

Miejsce pracy: Wrocław Śródmieście

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obróbka ciasta zgodnie z instrukcjami
  • przestrzeganie harmonogramu i płynności produkcji
  • dbałość o czystość i bezpieczeństwo pracy
  • współpraca z zespołem, by dostarczać produkty najwyższej jakości

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do pracy na II zmiany (6-14, 14-22)
  • pozytywne nastawienie i wysoka jakość pracy
  • dobra organizacja i wielozadaniowość
  • otwartość na naukę i rozwój osobisty
  • doświadczenie w kuchni, zakładzie cukierniczym, piekarni - mile widziane

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i premie od 6000 zł brutto/mies.
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju

  • Praca Wrocław
  • Obsługa gastronomii Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392