Pracownik magazynu z przesyłkami kurierskimi | Umowa o pracę!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
OTTO Work Force
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę tymczasową

wynagrodzenie: zmiany dziennie 29,00 zł brutto/h | zmiany nocne 37,70 zł brutto/h

miejsce pracy: Poznań

Benefity:

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

solidna stawka godzinowa,

cotygodniowe wypłaty,

zmiany po 8 godzin,

praca głównie od poniedziałku do piątku (z możliwością dodatkowego zarobku w weekendy),

ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,

rekrutacja online,

wsparcie konsultantów OTTO.

Obowiązki:

rozładunek/załadunek paczek,

sortowanie przesyłek,

dbałość o porządek w miejscu pracy.

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz tylko motywacji i CV! Zgłoś się już teraz! Zadzwonimy do Ciebie, aby przekazać więcej informacji i odpowiedzieć na Twoje pytania.

  • Praca Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293