Operator Maszyn do Cięcia - Umowa o Pracę (Poznań)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Alicja
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta:
Operatorów maszyn – maszyny do cięcia wydruków.
Praca na terenie Poznania blisko przystanków MPK (Podolany)
Forma zatrudnienia:
- Umowa o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
Wynagrodzenie:
- 28,56 zł brutto + premie
Zakres obowiązków:
- Wycinanie wydruków
- Obsługa maszyn oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,
- Dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,
- Terminowa realizacja zadań wynikających z planu produkcyjnego,
Wymagania:
- Dyspozycyjność
- Chęci do pracy
- Umiejętność obsługi maszyn
Zapraszamy do kontaktu również osoby po szkole technicznej/zawodowej.
Tryb pracy: 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
Proces rekrutacji składa się z 4 etapów.
Pierwszym z nich jest analiza aplikacji kandydata.
Drugi rozpoczyna pozytywna weryfikacja aplikacji, kontakt telefoniczny oraz wyznaczenie spotkania kwalifikacyjnego.
Etap trzeci opiera się na rekomendacji zatrudnienia kandydata do naszego klienta.
Czwartym i ostatnim krokiem jest bezpośrednie spotkanie na terenie zakładu pracy oraz decyzja o podjęciu współpracy.
W razie dalszych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS.
Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 78*****894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692