Pracownik magazynu Śrem
  • Śrem
Śrem, Śrem, wielkopolskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Załadunek, rozładunek i przeładunek aut;
  • Kompletowanie zamówień według dokumentacji;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru;
  • Dbałość o porządek na magazynie;
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na magazynie;
  • Posiadania uprawnień na wózki widłowe UDT będzie dodatkowym atutem;
  • Wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej;
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym i 3-zmianowym;

Mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa 4242 zł brutto + premia;
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową z InterKadra Sp. z o.o.
  • Wolne weekendy;
  • Sprawny proces rekrutacyjny i szybką decyzją o zatrudnieniu.

  • Praca Śrem
  • Pracownik fizyczny Śrem
  • Pracownik produkcji Śrem
  • Pracownik biurowy Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714