Zatrudnię operatora kotła (do przyuczenia)
  • Śrem
Śrem, Śrem, Wielkopolskie, Polska
Ciepłownia Śrem Sp. z o.o.
12. 3. 2024

Zatrudnię operatora kotła przemysłowego i urządzeń ciepłowniczych – pracownik do przyuczenia
1. Podstawowe obowiązki:
- bieżąca obsługa i kontrola pracy  oraz urządzeń ciepłowniczych,
- dbałość o prawidłowy stan techniczny obsługiwanych urządzeń ciepłowniczych.
2. Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
-  nastawienie na uczenie się oraz ciągłe doskonalenie wiedzy zawodowej
3. Oferujemy:
- szkolenie w okresie próbnym, wprowadzenie w obowiązki pod nadzorem przydzielonego opiekuna,
- umowę na czas nieokreślony
- wynagrodzenie zasadnicze od 4.500 + premie regulaminowe
- pełne świadczenia socjalne
- szkolenia w celu uzyskania uprawnień energetycznych

  • Praca Śrem
  • Operator Śrem
  • Operator maszyn Śrem
  • Śrem - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714