Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
Techpak Group Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Techpak Group Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą od ponad 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych i kaszerowanych, standów reklamowych oraz tektury.

Obowiązki

  • Prowadzenie przyjęć i wydań towarów, surowców i wyrobów gotowych oraz palet na podstawie stosownych dokumentów
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej
  • Układanie przyjętych palet, surowców oraz wyrobów gotowych w miejscach odkładczych, w blokach lub na regałach
  • Prowadzenie załadunków i wyładunków oraz zabezpieczanie ładunków w przestrzeni ładunkowej samochodów
  • Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków akumulatorowych platformowych, podnośników widłowych, układarko-sztaplarek oraz wózków spalinowych

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zasadnicze
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze, premię uznaniową, premię frekwencyjną)
  • Ubezpieczenie na życie już od 6,5 zł – w pozostałej części dofinansowane przez pracodawcę
  • Opiekę medyczną już od 14 zł – w pozostałej części dofinansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie NNW dla dzieci pracowników za 1 zł - dofinansowane przez pracodawcę
  • Kartę MultiSport dofinansowaną przez pracodawcę
  • Owocowe wtorki

  • Więcej informacji: https://www.techpak.eu/kariera/

  • Praca Września
  • Operator Września
  • Operator maszyn Września
  • Pracownik biurowy Września
  • Pracownik produkcji Września
  • Pracownik fizyczny Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523