Operator wózka Milk Run
  • Września
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Września

Zadania:

  • Transport komponentów wózkiem milkrun
  • Wymiana pustych i pełnych pojemników
  • Zaopatrzenie strefy kompletowania w pojemniki
  • Wywóz części złomowanych z linii produkcyjnej
  • Transport pustych kontenerów z obszaru ekspedycji
  • Rozmieszczenie pojemników z produktem gotowym przeznaczonym do sprawdzenia przed wysłaniem do Klienta
Wymagania:
  • PRAWO JAZDY KAT. B!
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu oumowę o pracę
  • Atrakcyjnysystem premiowy!
  • Konkursy zakładowe,karty podarunkowe, gadżety firmowe, bilety do kina, teatru, pizzerii czy kawiarni oraz inne wydarzenia kulturalne
  • Możliwośćrozwoju technologicznego!
  • Szybki i bezstresowyproces rekrutacji!
  • Wyjście integracyjne
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych!
  • Bogatypakiet finansowy!
  • Wsparciekonsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Przyjaznaatmosfera w pracy – Twój komfort jest dla nas ważny!
  • Dostępdo rozszerzonego pakietu świadczeń pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty Multisport, opieki zdrowotnej, ubezpieczenia, platformy MyBenefit - kafeterii pełnych świadczeń

Oferta dotyczy umowy tymczasowej

Miejsce pracy: Września

nr.ref. OK/097/PAS

  • Praca Września
  • Operator Września
  • Operator maszyn Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749