Pracownik magazynu części zamiennych i opon
  • Mroków
mazowieckie, Mroków, mazowieckie, Polska
Euro-Truck Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Autoryzowany Serwis SCHMITZ CARGOBULL w Mrokowie poszukuje pracownika magazynu części zamiennych naczep i samochodów ciężarowych oraz opon - odpowiedzialnej, energicznej osoby z doświadczeniem.

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie części zamiennych
  • Dekretacja dokumentów magazynowych
  • Zaopatrzenie magazynu w materiały pomocnicze na potrzeby serwisu
  • Rozkładanie części zamiennych wg lokalizacji
  • Dbałość o porządek w przestrzeni magazynowej
  • Wyjazdy po części wg potrzeb

Wymagania
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość podstaw gospodarki magazynowej (obrót dokumentów)
  • Umiejętność korzystania przeglądarek doboru części oraz obsługa programów magazynowych
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość rynku części zamiennych

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju, szkolenia branżowe
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie
  • Pakiet socjalny

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914